Gün-Sü Olarak Biz..

İlk olarak 1985 yılında tornacılık ile faaliyete başlayan firmamız, 1997 yılında faaliyet alanına çelik konstrüksiyonu da katmıştır. Bu tarihten itibaren günümüze kadar, yurt içinde 3070, yurt dışında 4215 adet proje bitirmiş ve proje faaliyetlerine halen devam etmektedir. Faaliyet konumuz aquapark çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemleri, çelik çatı ve antrepo imalatıdır. Sektöründeki gelişmeleri takip eden firmamız, 2018 yılında büyük ölçüde teknolojik makine yatırımı yapıp üretimine modern elektronik sistemler ile devam etmektedir.

Misyonumuz

Gün-Sü olarak misyonumuz, çelik konstrüksiyon sektöründe çevreye ve insana saygılı, sürekli gelişim ve değişimleri takip eden, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran projeleri hayata geçirmektir.

Vizyonumuz

Gün-Sü olarak vizyonumuz, özellikle turizm sektöründeki eğlence alanlarının en önemli kollarından biri olan su kaydıraklarının üretiminde modern ve güvenli sistemleri yapıp ülkemizi bu alanda dünya lideri yapmaktır. Ayrıca, çelik çatı ve köprü yapımlarında da önemli projeleri faaliyete geçirmektir.

Projeler

Üretimin her aşamasında en yeni teknoloji kullanılarak ; yüksek kalite ve verim elde edilmektedir.
Takım arkadaşlarımız ve tedarikçilerimizin gücünü teknoloji ile birleştirerek hızlı ve hatasız üretim hedeflenmektedir.
Düzenli ve sistemli kontroller sayesinde hata riskleri asgariye indirilerek yüksek verimlilik ve azami kalite sağlanmaktadır.

GunSu Torna kalitesi ve güvenilirliği ile tanınır.

Referanslar

Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş.

FuturaForm Kompozit ve Reklam Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.


İletişim

  • Anadolu Mah.
  • Kibar Sok. No:10
  • Tuzla
  • İstanbul / Türkiye
  • Telefon: +90 216 304 29 58
  • Faks: +90 216 304 25 75
  • Email: info@gunsutorna.com.tr